Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Sef schimb productie

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Organizarea si controlul activitatii de productie pe schimb. Rolul are un impact major in realizarea planului de productie si indicatorilor de eficienta.

Cerinte

Experienta in industria alimentara: minim 2 ani pe un post similar
Abilitati de comunicare, organizare si conducere bine dezvoltate
Studii superioare in industria alimentara constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Coordonarea personalului din subordine pentru realizarea planului de productie;
Pregatirea la locul de munca a personalului din subordine, pentru cunoasterea perfecta si imbunatatirea tehnologiilor de lucru;
Verificarea respectarii instructiunilor si parametrilor de lucru in toate etapele fluxului de productie;
Intocmirea pontajelor zilnice a angajatilor din subordine;
Instruirea personalului din subordine conform Regulamentului Intern;
Sesizeaza eventualele intreruperi sau defectiuni si colaboreaza cu departamentul tehnic pentru a le rezolva;
Intocmirea necesarului de materii prime pentru realizarea planului de productie primit;
Participarea la inventarierea lunara a stocurilor de materii prime;
Predarea marfii catre depozitul de produs finit;
Asigurarea indeplinirii indicatorilor de performanta ai departamentului.

Oferim
Oportunitatea de dezvoltare intr-o companie de succes alaturi de o echipa performanta;Loc de muna stabil;
Tichete de masa
Prime Pasti si Craciun
Asigurare medicala gratuita

Alka este compania care pune suflet iar prima noastra grija sunt consumatorii. Vrem sa ii surprindem mereu placut cu retete delicioase, ingrediente de cea mai buna calitate, ambalaje usor de deschis si de depozitat. Te invitam in echipa Alka, unde vei avea parte de un mediu de lucru dinamic in care te poti dezvolta alaturi de colegi sufletisti.

Sef schimb productie  -  SC ALKA TRADING CO SRL