Sef schimb mentenanta

SC JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii medii sau superioare profil tehnic;
  • Experienta de lucru intr-un post similar;
  • Cunostinte Engleza si / sau Germana;
  • Bune cunostinte MS Office;
  • Cunostinte SAP – avantaj;
  • Cunostinte de mentenanta a instalatiilor hidraulice si pneumatice;
  • Cunostinte desen tehnic, scheme electrice / mecanice;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Organizare/planificare;
  • Rezolvare de probleme;
  • Conducere;
  • Disponibiliate de a lucra in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Organizeaza si coordoneaza activitatea de intretinere electrica si mecanica pe schimbul atribuit;
  • Planifica, supravegheaza si participa la reviziile periodice ale masinilor, utilajelor si echipamentelor tehnice;
  • Planifica si coordoneaza opririle utilajelor pentru efectuarea mentenantei planificate;
  • Analizeaza si întocmeste rapoarte necesare referitoare la stationari, intreruperi, defecte etc;
  • Responsabil de asigurarea unui stoc minim de piese schimb pentru masini si utilaje;
  • Stabileste, impreuna cu sectoarele de productie, masuri pentru reducerea timpilor de stationare si a defectiunilor;
  • Raspunde pentru conducerea, promovarea si motivarea subordonatilor sai.

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane şi elemente ornamentale pentru bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.

Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale profesionalismului angajaţilor noştri.
Compania are la Ghimbav 1000 de angajati şi este în continuă dezvoltare.
Publicat 11 Oct. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.