Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Sef Santier

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Constructii / Instalatii, Inginerie

Candidatul ideal

• Planifica, organizeaza si monitorizeaza intreaga activitate la nivel de santier
• Raspunde de realizarea termenelor de executie stabilite
• Asigura si coordoneaza managementul fortei de munca existent in santier
• Verifica calitatea lucrarilor
• Citire si verificare planuri

Descrierea jobului

• Studii superioare in domeniul constructiilor
• Experienta in executarea lucrarilor civile si industriale de minim 10 ani
• Experienta de minim 3 ani pe un post similar
• cunostinte de utilizare AutoCad
• Eficienta in organizare, capacitate de planificare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier
• Abordarea profesionala a activitatii

Divizia BTDConstruct este parte a companiei BTDConstruct & Ambient, care activeaza in domeniul constructiilor, avand o echipa de profesionisti cu peste 15 ani experienta in acest domeniu.

O companie tanara si dinamica a carei viziune este de a construi cu responsabilitate pentru ziua de maine, suntem parte a noii generatii de companii de constructii, care aduc in acest domeniu inovatia tehnologica impreuna cu profesionalismul de exceptie al echipei.

Sef Santier  -  BTDConstruct& Ambient SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă