Sef Santier

VISIO CONSTRUCTION WORKS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Inginer constructor cu experienta minim 2 ani in pozitie de Sef Santier.

Aptitudini tehnice:
  • Studii superioare: facultatea de constructii;
  • Minim 3 ani experienta – Proiecte rezidentiale;
  • Cunostinte AutoCAD si a pachetului Office (Word, Excel, Outlook).

Abilitati sociale:
  • Adaptabilitate, comunicare;
  • Capacitate de a lucra in echipa si de a coordona activitatile din santier;
  • Orientare spre calitate si atentie la detalii;
  • Atitudine proactiva;
  • Abilitati de leader, de a gestiona proiectul atribuit, capacitate de organizare, coordonare si urmarire a graficului de proiect.

Descrierea jobului

  • Studiaza documentatia proiectului (detalii de proiectare & documentatie tehnica) si dimensioneaza echipa de executie corespunzator;
  • Propune solutii tehnice, daca este cazul;
  • Organizeaza, coordoneaza si supravegheaza lucrarile executate in santier atat de lucratorii proprii, cat si de subcontractori;
  • Verifica calitatea si cantitatea lucrarilor executate in santier, conform graficelor de lucrari, a planurilor si a documentatiei de executie;
  • Intocmeste si/sau verifica si aproba situatiile de lucrari ale subcontractorilor;
  • Intocmeste Jurnalul zilnic de santier si Rapoarte lunare pentru managementul companiei;
  • Intocmeste necesarul de materiale conform graficului de achizitii;
  • Mentine constant legatura cu Responsabilii Tehnici de Calitate, verifica documentele de calitate intocmite de acestia;
  • Colaboreaza cu departamentele implicate (Tehnic, Achizitii, Contabilitate, Legal) pentru a asigura continuitate in productie (materiale, plati);
  • Intocmeste Situatia de Lucrari pentru Beneficiarul investitiei;
  • Participa la sedintele saptamanale de comandament.

Oferta:
Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica;
Asigurare medicala la Medicover;
Pachet salarial motivant, in functie de experienta si performanta.
Te rugam sa ne trimiti CV-ul fie prin intermediul platformei ejobs, fie prin email la adresa hr@visioconstruction.com, fie la tel. 0738 679 916.

Visio Construction Works SRL prelucreaza datele primite conform Regulamentului General privind Protectia Datelor nr. 679/2016 - GDPR, in scopul recrutarii si selectiei candidatilor. Inainte de a ne trimite aceste date, va rugam sa consultati informatiile referitoare la modul in care sunt prelucrate datele dvs.cu caracter personal si drepturile pe care le aveti cu privire la acestea, accesand website-ul nostru, la adresa:

VISIO offers comprehensive design solutions in the engineering and construction industries.

Our dynamic structural engineers, architects and technical experts deliver optimized solutions as to our Clients’ needs and requirements. Our team apply cost-effective and time-sensitive designs that prevent costly problems from arising during construction, enable operations to run smoothly, meet regulations, oversee budgets, monitor schedules, and deliver high-quality projects to our Clients in the private and public sectors – both nationwide and internationally.

Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.