Sef santier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare in desfasurare/finalizate ( studii in domeniul CFDP constituie avantaj);
  • Permisul de conducere cat B;
  • Aptitudini bune de comunicare, organizare, planificare, conducere a echipelor de muncitori.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordonarea echipelor din santier;
  • Propune spre aprobare superiorilor ierarhici bugetul de cheltuieli necesar desfasurarii proiectului (cu exceptie la echipamentele, materialele, elementele etc care sunt impuse);
  • Raspunde de respectarea termenelor (a graficelor de execuție) din cadrul proiectelor precum și de standardul calitativ impus la nivel de grup;
  • Stabilirea graficului de executie Ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de executie;
  • Răspunde de bunul mers al proiectelor de drum / apa / canal: planificare, execuție, costuri, termene și transmite/colaborează cu departamentul de ofertare pentru viitoare calculații și licitații;
  • Colaborează cu departamentul de Calitate în vederea organizării recepțiilor;
  • Răspunde de corelarea resurselor din cadrul departamentului și în relația cu celelalte departamente ale companiei;
  • Urmărește comportarea lucrărilor executate în perioada de garanție si asigurarea remedierii deficientelor constatate in vederea recepției definitive;
  • Informează permanent superiorul direct despre situația privind lucrările, activitățile desfășurate si rezultatele obținute de acestea, centralizarea si sintetizarea rapoartelor de producție lunare;
  • Are in subordine tot personalul de pe santierul respectiv;
  • Colaboreaza cu sefii de proiecte,departament calitate, ofertare,tehnic;
  • Colaboreaza cu Beneficiarul, Dirigintele de santier, Proiectant, Inspectorat pentru buna organizare a lucrarilor;

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 3.000 si 10.000 RON ( salariul variaza in functie de experienta si cunostinte);
  • Se ofera masina + laptop + telefon de serviciu;
  • Exista posibilitatea de promovare.

Societate de constructii cu personal tanar si calificat in executia lucrarilor de drumuri, sisteme de alimentare cu apa si canalizare. Suntem o firma care isi propuna extinderea in urmatorii ani in domeniul constructiilor.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos