SEF SANTIER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor
- Limba spaniola nivel avansat - cunoasterea oricarei alte limbi straine (engleza, franceza, germana) reprezinta un real avantaj
- Disponibilitate totala la deplasari in strainatate (Europa) - cerinta obligatorie
- Experienta in executarea lucrarilor civile si industriale de minim 3 ani
- Cunostinte necesare cu privire la calitatea in constructii
- Cunostinte cu privire la sanatatea si securitatea in munca, Protectia Mediului
- Cunostinte de utilizare Autodesk ,softwear BIM (REVIT Architecture, Archiad)
- Eficienta in organizare, capacitate de planificare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier
- Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii
- Profesionalism si implicare
- Abilitati de management al oamenilor si activitatilor
- Abilitati de conducere si coordonare a activitatilor complexe
- Abilitati de comunicare si negociere

Descrierea jobului

- Planifica, organizeaza, monitorizeaza si verifica intreaga activitate la nivel de santier, asigurand executia, derularea si finalizarea lucrarilor conform proiectului, normelor si conditiilor de calitate, termenelor stabilite conform cerintelor contractuale (ex. citire si verificare planuri, punerea lor in aplicare, grafice de lucrari, situatii de lucrari, raportare, etc). Colaboreaza cu managerul de proiect pentru buna executie a proiectului.
- Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor, in conformitate cu prevederile documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedurilor tehnice de executie, la nivelul de calitate si la termenele stabilite in contractele incheiate cu clientii
- Asigura managementul si coordoneaza activitatea fortei de munca existente in santier (echipe proprii si subantreprenori)
- Asigura organizarea rationala a proceselor de productie si a locurilor de munca din cadrul santierului, precum si aprovizionarea acestora cu materialele necesare si incadrarea cu forta de munca aferenta
- Participa la toate evenimentele proiectului (receptii pe faze determinante, receptii partiale sau finale, inclusiv receptia lucrarilor subcontractantilor) asigurand pregatirea adecvata a acestora

Descrierea companiei

Firma de constructii si amenagari interioare.

Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos