Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 18 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Sef Santier

1 post

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate (Universitate Tehnica de Constructii – FCCIA)
- Experienta relevanta minim 10 ani in executie proiecte, din care minim 5 ani ca sef de santier;
- Capacitatea de adaptare rapida la schimbari;
- Capacitate de lucru atat in echipa, cat si independent;
- Aptitudini organizatorice, analitice, sinteza si raportare;
- Rezistenta la stres si disponibilitate program prelungit;
- Foarte bune cunostinte MS Office;
- Foarte bune cunostinte Microsoft Project;
- Autorizat RTE constituie avantaj;
- Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat;
- Dispus la calatorii in interesul serviciului;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Organizarea, controlarea, verificarea activitatii santierului si asigurarea executiei, desfasurarii si finalizarii lucrarilor in concordanta cu proiectul, normele si conditiile de calitate, termenele stabilite, conform cerintelor contractuale;
- Realizarea si urmarirea graficelor de executie;
- Gestionarea, coordonarea si repartizarea utilajelor, logisticii, resurselor in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
- Coordonarea activitatii echipelor proprii, managementul echipei;
- Coordonarea activitatii subantreprenorilor;
- Evaluarea si raportarea periodica pana la finalizarea proiectului, verificarea lucrarilor executate;
- Respectarea procedurilor si regulilor interne de lucru;
- Intocmirea listelor cu cantitatile de lucrari executate si a situatiei de lucrari impreuna cu departamentul tehnic;
- Intocmirea cartii tehnice a constructiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Asigurare medicala;
​- Decontare transport RATB/METROREX;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitate de crestere profesionala.

Ubitech este o companie 100% romaneasca ce ofera servicii complete in domeniul constructiilor, de la faza de proiectare pana la livrarea la cheie a constructiei. Principiile care stau la baza crearii companiei sunt calitate, onestitate si munca. Fie ca e vorba de o constructie rezidentiala, o hala de depozitare sau un ansamblu complex, echipa Ubitech reuseste sa ofere clientilor sai accesibilitate si suport, performanta si siguranta.

Sef Santier  -  Ubitech Constructii SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles