Sef Santier lucrari mici (inginer diriginte project manager)

CIT Grup Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

ATENTIE: luam in considerare doar pe cei ce completeaza mini-interviul aferent anuntului.

Descrierea urmatorului nostru coleg:
Deschis, dedicat, performant, garantat, responsabil, organizat.
Persoana cu abilitati / gandire tehnica.

Descrierea jobului

Ce ai de facut?
1. Conduci ca Sef santier lucrari mici la imobile aflate in propietate:
- reparatii, modernizare si constructie la rosu casa, amenajari interioare.

2. Responsabil reclamatii constructive in relatia cu chiriasii:
- efectueaza constatari in urma sesizarilor chiriasilor.

3. Identifica, alege furnziori de manopera si materiale, negociaza si semneaza. Se asigura de livrarea la timp a materialelor si continuitatea lucrarilor, respectiv finalizarea lucrarilor la termen si la standardul de calitate cerut.

Beneficii:
Laptop
Telefon Serviciu
Masina de Serviciu

Descrierea companiei

De ce CIT Grup?
citgrup.ro - suntem o societate de IT care ne desfasuram activitatea si in domeniul imobiliarelor

CIT Grup Imobiliare este detinatorul 700 Office, Dumbravita Office, avand si alte investitii in imobiliare.
Publicat 17 oct. 2021 Reactualizat 14 nov. 2021 Expiră 16 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos