SEF SANTIER INSTALATII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice profil electric / mecanic / instalatii
- Experienta minim 1an in executie.
- Experienta in coordonarea executiei instalatiilor mecanice / electrice
- Abilitati de organizare, flexibilitate, adaptabilitate la situatii diverse
- Mobilitate la nivel national
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Organizarea, controlarea, verificarea activitatii santierului si asigurarea executiei, desfasurarii si finalizarii lucrarilor in concordanta cu proiectul, normele si conditiile de calitate, termenele stabilite, conform cerintelor contractuale;
- Realizarea si urmarirea graficelor de executie;
- Gestionarea, coordonarea si repartizarea utilajelor si resurselor in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
- Coordonarea activităţii echipelor proprii, managementul echipei;
- Coordonarea activităţii subantreprenorilor;
- Evaluarea si raportarea periodica pana la finalizarea proiectului, verificarea lucrarilor executate;
- Respectarea procedurilor si regulilor interne de lucru;
- Intocmirea listelor cu cantitatile de lucrari executate si a situatiei de lucrari impreuna cu departamentul tehnic

Beneficii:
-Masina de serviciu;
-Tichete de masa-20 lei/zi;
-Telefon de serviciu+laptop.

Companie specializata in lucrari de instalatii in constructii (electrice, termice, sanitare, HVAC, canalizare si alimentare cu apa).
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos