Sef Santier (Instalatii Electrice)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare Inginerie Electricã/Energeticã;
  • Cunoştinţe de inginerie electricã / energeticã pentru nivel de tensiune: Medie Tensiune, Curent Continuu, Joasã Tensiune, automatizãri SCADA;
  • Experienţã minim 5 ani în lucrãri de execuţie complexe;
  • Experienţã în instalaţii de tracţiune electricã – avantaj;
  • Cunoştinţe solide de MS Office şi Autocad / Magicad;
  • Cunoştinţe de planificare (Primavera, MS Project);
  • Cunoştinţe de SSM specific domeniului electric.

Descrierea jobului

  • Capacitatea de a organiza echipe de lucrãtori;
  • Întocmirea graficului de resurse necesare lucrãrii;
  • Instruirea zilnicã privind normele SSM;
  • Planificarea execuţiei şi a aprovizionãrii cu materialele necesare;
  • Respectarea proiectului;
  • Aprobarea din punct de vedere tehnic a materialelor şi echipamentelor necesare în lucrare;
  • Urmãrirea realizãrii execuţiei conform planificãrii;
  • Realizarea foilor de ataşamente aferente decontãrii lucrãrilor realizate;
  • Respectarea şi completarea planului calitãţii şi a procedurilor de lucru specifice;
  • Participarea la fazele determinante;
  • Participarea activã la şedinţele de lucru periodice şi sedinţe cu departamentul tehnic;
  • Întocmirea rapoartelor de lucru.

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).

Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos