de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Sef Santier - Inginer Instalatii Electrice

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

Absolvent facultate profil electric (electrica, electrotehnica, energetica, instalatii pentru constructii)
Experienta minimum 1 an pe o pozitie similara in domeniul instalatiilor electrice
Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD
Cunostinte de limba engleza
Carnet de conducere cat. B
Disponibilitatea de deplasare
Bune abilitati de comunicare si organizare
Autorizat ANRE; ARTS - constituie avantaj

Descrierea jobului

-verificarea proiectului de executie din punct de vedere al functionalitatii, conditiilor particulare de instalare si al respectarii normativelor in vigoare;
-intocmirea, urmarirea și respectarea graficelor de executie si a proiectului tehnic;
-coordonarea echipelor de executie;
-participarea la sedintele de comandament;
-raportarea periodică internă și/sau către beneficiar a lucrărilor executate într-o perioadă determinată de timp (zilnică/ săptămânală/ bilunară/ lunară – în funcție de tipologia proiectului)
-implicarea in urmarirea executiei, testarii si punerii in functiune a instalatiilor electrice;
-intocmirea necesarului de resurse materiale si semnalarea, daca este cazul, achizitionarii unor echipamente adiacente;
-planificarea necesarului de resurse umane si semnalarea, daca este cazul pe parcursul derulării proiectului, necesității suplimentării numărului personalului pentru respectarea graficului de execuție în conformitate cu etapele acestuia;
-controlul calității execuției lucrărilor efectuate
-participarea la intocmirea documentatiei tehnice pentru cartea constructiei precum si la fazele determinante ale proiectului;
-participarea la efectuarea receptiei lucrarilor cu beneficiarul;

Beneficii:
Salariu si bonusuri direct proportionale cu nivelul de cunostinte si implicare
Lucrul într-o echipa tânăra și dinamica
Posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Cine suntem?

MHT Experience răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspunda nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul format din ingineri, proiectanţi creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lânga cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului.

Ce ne recomanda

Integritatea, responsabilitatea, entuziasmul, ambiţia şi determinarea. Acestea sunt sunt adevaratele valori ale echipei noastre. Implicarea noastra activă conferă certitudinea evoluţiei pozitive a companiei şi garanţia reuşitei oricărui tip de proiect, indiferent de complexitatea lui. Fiecare proiect este studiat in amanunt, necesitatile clientului sunt intotdeauna pe primul loc, concentrati pe beneficiile ce le aduc instalatiile si nu pe instalatii in sine!

MHT Experience este membru fondator al asociatiei KNX Romania; Ne recomanda cunostintele tehnice si experienta acumulata delungul anilor ; Personalul calificat si certificat de catre producatori consacrati: Honeywell, Schrack, Bosch, AMP, Nexans, Schneider Electric, etc ; Personalul companiei este acreditat de catre Asociatia EIB/KNX

In acest sens, propunerea unor soluţii potrivite cu necesităţile clienţilor noştri, exploatarea tehnologiei adecvate, menţinerea unor proceduri şi structuri eficiente, precum şi profesionalismul şi responsabilitatea sunt tot atâtea argumente de a alătura MHT Experience companiilor de referinţă din domeniul său de activitate.

Sef Santier - Inginer Instalatii Electrice  -  SC MHT EXPERIENCE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles