SEF SANTIER - INGINER CONSTRUCTOR

DAROCONSTRUCT SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

SEF SANTIER - INGINER PENTRU CONSTRUCȚII, dedicat meseriei, o persoană activă, pozitivă, cu inițiativă și dispusă să învețe constant.

Descrierea jobului

Atribuții:
- studierea proiectului și supervizarea execuției;
- întocmirea referatelor de aprovizionare pentru materialele care vor fi folosite în cadrul lucrării, conform proiectului;
- întocmirea proceselor verbale pentru cartea construcției;
- întocmirea Jurnalului zilnic de șantier;
- analizează și verifică proiectul din punct de vedere tehnico-economic;
- ține legatura prin intermediul departamentelor societății cu toți factorii ce concurează la buna desfășurare a execuției proiectului și finalizarea lui în termenele stabilite.

Pentru grupul de firme SC DAROCONSTRUCT SRL și SC GEPROCON SA calitatea, promptitudinea și prețul sunt atribute esentiale. De aceea răspundem cu profesionalism cerințelor tot mai diversificate ale clienților noștri și garantam găsirea celor mai bune soluții de la proiectare și până la execuția la cheie a investițiilor.

Lucrările proiectate și executate de grupul de firme DAROCONSTRUCT SRL și GEPROCON SA sunt:
- Construcții civile și industriale:
- Sisteme integrate de alimentare cu apă, canalizare și stații de epurare;
- Lucrări de drumuri și poduri.

Te invităm să ne cunoști și să intri în echipa noastră.

​PROFESIONISTI IN CONSTRUCTII.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos