Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

SEF SANTIER CONSTRUCTII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* experienta profesionala intr-un post similar
* abilitati organizatorice in realizarea sarcinilor atribuite; abilitati de comunicare
* tehnic impecabil
* capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limita si de a indeplini sarcinile la timp
* relationare foarte buna cu initiativa;
* capacitati de coordonare echipe muncitori

Descrierea jobului

* supravegheza proiectul de la etapa de demarare pana la finalizarea acestuia;
* este responsabil pentru implementarea cu succes a activitatilor proiectului si atingerii rezultatelor planificate;
* asigura un circuit informational adecvat, discutii si feedback dintre diferiti partneri;
* actioneaza ca un conducator al echipei si supervizeza activitatea personalului proiectului;
* asigura executarea la timp a activitatilor;
* organizeaza si coordoneaza procurarea de bunuri si servicii in cadrul proiectului;
* coordoneaza echipe de muncitori din cadrul societatii sau subcontractori pentru realizarea lucrarilor de constructii pe santierul pe care il conduce, urmarind respectarea materialelor si a calitatii in conformitate cu documentatia;
* are in vedere realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu proiectul;
* respectarea intocmai a graficului de executie
* alte responsabilitati conform fisei postului.

Compania noastra are ca obiect principal de activitate: activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea.

Suntem o societate relativ tanara, aparuta pe piata locala si zonala a prestatorilor de servicii in domeniul constructiilor in 2004, iar in prezent firma are in executie lucrari cu beneficiari reprezentativi pe plan national.

Expirat
SEF SANTIER CONSTRUCTII  -  Ascon Partners S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles