Publicat 28 Dec 2017 | Expiră 28 Ian 2018

Sef Santier - Buzau

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii tehnice, preferabil constructii/instalatii;
- persoana bine organizata cu experienta in activitatile de executie pe santier in domeniul constructiilor edilitare, cu dorinta de munca, serioasa;
- excelente cunostinte operare PC (Word, Excel, MS Project);
-cunostinte de utilizare AUTOCAD
- cunostinte privind tehnologiile de executie a lucrarilor de constructii, respectiv: alimentare cu apa, canalizare, statii epurare/ tratare.
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitatea de a organiza echipe de muncitori
- abilitati de comunicare, negociere, planificare si spirit de echipa;
- simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
- persoana activa, orientata spre rezultate;
- persoana cu dorinta de munca, dinamica, organizata, serioasa
-permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

- organizeaza si urmareste executia lucrarilor de constructie si se asigura de respectarea prevederilor caietului de sarcini si a termenelor de executie agreate;
- gestionarea graficului de executie si a progresului activitatii, respectiv identificarea solutiilor pentru problemele care ar putea cauza intarzieri
- se implica in identificarea solutiilor tehnice pentru remedierea problemelor
- stabileste actiuni in cazul nerespectarii termenelor agreate;
- participa la toate fazele determinante care se efectueaza pe santier;
- coordoneaza zilnic aspectele operationale ale scopului proiectului.
- se asigura ca aprovizionarea cu materialele comandate se face la timp si verifica existenta documentelor de calitate
- coordoneaza si verifica activitatea subantreprenorilor, inclusiv situatille de lucrari realizate de acestia
- realizeaza rapoartele de progres
- pentru lucrarile contractate urmareste decontarea acestora;

Se ofera:
- pachet salarial foarte atractiv
- bonusuri in functie de reusite;
- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
- posibilitatea de avansare profesionala;

Societate specializata in domeniul constructiilor edilitare recruteaza Sef Santier
Full time – Buzau

Daca intrunesti cerintele specificate si esti o persoana, serioasa, responsabila si atenta la detalii, te asteptam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, alaturi de care vei deveni un profesionist in domeniu si iti vei construi o cariera de succes!
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul (cu poza) la adresa de e-mail office@euskadi.ro

Expirat
Sef Santier - Buzau  -  S.C. EUSKALTEL S.R.L.