Sef-Reglor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4500 - 6500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii tehnice in domeniu mecanic;
- Bune cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte programare CNC /modul FANUC;
- Experienta in prelucrari mecanice prin aschiere (strung).
- Experianta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte de limba engleza, spaniola;
- Capacitatea de a lucra in echipa cat si individual.

Descrierea jobului

-Menține și supravegheaza buna funcționare a echipamentelor și utilajelor din dotare în parametrii impuși;
-Realizeza activități de reglare/setare mașini de injecție pentru obținerea caracteristicilor de calitate și productivitate;
-Completeaza documentația specifică activității;
-Executa lucrari de intretinere preventiva / predictiva , reparatii curente si capitale ale masinilor de injectie si utilajelor din cadrul sectiei;
-Participa la implementarea si validarea de produse noi.

Se oferă:
- Program de lucru in 2 schimburi, Luni-Vineri;
- Loc de munca modern si sigur;
- Salariu: 7000 – 8033 lei brut ,in functie de experienta;
- Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucratoare;
- Premiu: 272 brut.
- Transport asigurat din Oradea si/sau decont in functie de km.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022