Sef receptie/ Receptioner Saturn

HOTEL CUPIDON - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2700 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Persoana sociabila, amabila, serioasa, organizata, atenta la detalii
-Are cunostinte de utilizare PC (Windows, Word, Excel, Browser Web, Email)
-Experienta intr-un post similar celui vizat

Descrierea jobului

Atributii:i

-Preia si inregistreaza rezervarile de la clienti
-Intocmeste actele necesare cazarii clientilor
-Solutioneaza eficient solicitarile inregistrate de la clienti

Oferta
-Cazarea si masa asigurate pentru cei din afara judetului
-Mediu de lucru placut

Hotel Cupidon este situat în centrul stațiunii Saturn, la 10 de metri de plajă, paralel cu țărmul mării, cu o capacitate de 200 camere dispuse pe parter și cinci etaje.
Hotelul este clasificat la 4 stele.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022