Publicat 23 Iul 2006 | Reactualizat 23 Aug 2006 | Expiră 23 Aug 2006

Sef Receptie Marfa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii/superioare
- Experienta in relatia cu furnizorii
- Cunostinte limba engleza si operare PC (Word, Excel)
- Capacitate si abilitati de conducere
- Buna capacitate de comunicare si organizare
- Domiciliul in Braila

Descrierea jobului

Coordonarea si controlul intrarilor si iesirilor de marfa
- Verificarea receptie de marfa din punct de vedere cantitativ si calificativ
- Supervizarea activitatii personalului din subordine

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie , dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail

Societatea este pe piata materialelor pentru finisaje de 5 ani, timp in care s-a dezvoltat permanent. Gama de produse este completa iar structura personalului urmeaza a se extinde. Suntem o echipa tanara, cu posibilitati mari de promovare.
In prezent, avem 3 puncte de depozitare si un punct de vanzare, motiv pentru care intentionam sa gasim personal profesionist pentru desfacerea produselor pe piata.

Expirat
Sef Receptie Marfa  -  S.C. GESSO GROUP S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles