Publicat 13 Aug 2014 | Expiră 14 Sep 2014

SEF PUNCT DE LUCRU BORSEC, ORAS BORSEC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de lucru in sistemul bancar de minim 1 an, experienta anterioara pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Experienta de lucru cu clientii, mentenanta portofoliu client;
- Abilitati de organizare, negociere si coordonare a echipei, inovativ, spirit de observatie si sinteza ;
- Studii superioare economice absolvite ;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere, atitudine proactiva, spirit de echipa;
Flexibilitate,dinamism;
- Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea curenta a punctului de lucru din pozitia de conducator al acestuia, fiind responsabil de vanzari, operatiuni, creditare, managementul riscului si al resurselor umane;
- Contribuie la implementerea strategiei locale si realizarea bugetului sucursalei de care apartine;
- Este responsabil de cresterea numarului de clienti activi, a numarului de operatiuni, a volumului depozitelor, creditelor si a calitatii acestora ;

- In top 3 cele mai mari banci din Romania, cu 9% cota de piata;
- 1,78 milioane de clienti, 550 de sedii, 6.000 de angajati;
- Unul dintre cei mai mari 20 de angajatori din economia romaneasca (analiza Ziarul Financiar, 2014)
- „Cea mai buna banca din Romania” (Global Finance, 2014);
- „The Most Trusted Brand”, categoria „Banci”, (Reader’s Digest, 2014);
- BT, in„Top Social Brands” (BIZ, 2014);
- In 2014, Banca Transilvania aniverseaza 20 de ani de activitate.

Expirat
SEF PUNCT DE LUCRU BORSEC, ORAS BORSEC  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles