Publicat 04 Apr 2018 | Reactualizat 02 Mai 2018 | Expiră 05 Mai 2018

Sef Proiect Inginerie Post Vanzare Accesorii- Mioveni

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare tehnice in Inginerie specializarea Electronica;
• Minim trei ani experiența in domeniul auto: piese schimb, inginerie vehicule, inginerie post-vânzare vehicul;
• Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte și misiuni complexe, cu un grad ridicat de autonomie și responsabilitate pentru obținerea de rezultate;
• Capacitate de comunicare și abilități de relaționare la distanta (management transversal), necesare pentru a construi relații cu membrii echipei locale și globale;
• Bune cunostinte de limba engleza si de limba franceza;
• Capacitate de a lucra cu interlocutori din diferite meserii;
• Reactivitate, spirit de echipa, initiativa, gestionare eficace a timpului de lucru/planificare si anticipare).

Descrierea jobului

Misiune generala:

Dezvolta si valideaza accesoriile pentru gama Dacia/Renault in condiții de calitate, cu respectarea termenelor stabilite sau impuse de jaloanele proiect (sau pe perioada viată serie) si in conformitate cu procedurile specifice.

Misiuni detaliate:

• Asigura suportul tehnic in relația cu departamentul Marketing in definirea planului produs;
• Pilotează acțiunile legate de inovații in relația cu departamentul de Inginerie Post Vanzare;
• Pilotează acțiunile de adaptare la reglementarile locale;
• Participă in grupul de lucru legat de definirea seriilor limitate&urmărește validarea si demararea acestora;
• Realizeaza Business Review lunar.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Sef Proiect Inginerie Post Vanzare Accesorii- Mioveni  -  Grup Renault Romania