Publicat 25 Ian 2018 | Reactualizat 19 Feb 2018 | Expiră 19 Feb 2018

Sef productie P.L. SACALAZ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de profil tehnice;
Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara (avantaj - productie);
Experienta in coordonarea echipei;
Abilitati organizatorice;
Orientare spre rezultate;
Integritate morala si loialitate;

Descrierea jobului

Coordoneaza, organizeaza si raspunde de activitatea de productie a punctului de lucru Sacalaz, avand permanent in vedere incadrarea in bugetul stabilit;
Coordoneaza activitatea angajatilor din subordine;
Raspunde si verifica modul de exploatare si intretinere al utilajelor, urmarind ca utilizarea acestora sa se faca corespunzator;
Urmareste intrarile de materiale in cadrul depozitului si informeaza conducerea atat din punct de vedere cantitativ cat si calitativ;
Supravegheaza si monitorizeaza evolutia si nivelul stocurilor de deseuri feroase, neferoase si nemetalice;
Responsabilitate privind protectia mediului, protectia muncii si PSI.

Beneficii:
Pachet salarial motivant;

REMATINVEST este unul dintre cei mai mari procesatori de materiale reciclabile din Romania, avand in prezent 16 centre de procesare si numeroase puncte de colectare pe tot teritoriul Romaniei. Domeniul principal de activitate este colectarea, prelucrarea si comertul cu fier vechi, metale neferoase (cupru, aluminiu, alama, plumb, etc.) si nemetalice.
Activitatea de reciclare a deseurilor ofera surse alternative de materii prime si contribuie la reducerea presiunii poluante asupra mediului inconjurator. La nivel mondial, fiecare a doua tona de otel produsa se obtine din fier vechi, in Statele Unite ponderea fiind chiar de 2 tone din 3.

Expirat
Sef productie P.L. SACALAZ  -  SC Rematinvest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles