check_circle

Job verificat

|Publicat 12 Apr 2019 | Reactualizat 26 Apr 2019 | Expiră 12 Mai 2019

SEF PRODUCTIE fabrica prefabricate beton Focsani

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Arhitectura / Design interior, Constructii / Instalatii, Inginerie, Management, Productie

Candidatul ideal

Capacitate de coordonare si manageriere in vederea implementarii proiectelor cu respectarea termenelor limita;
Studii superioare in domeniul tehnic/economic;
Experiența de minim 3 ani într-o poziţie de coordonare productie;
Experienta in productia de betoane sau materiale de constructii;
Experiența în asigurarea calității productiei si a certificarilor de calitate ISO;
Utilizarea pachetului MS Office: Excel, Word, Outlook;
Cunostinte minime de gestiune,contabilitate;
Cunostinte privind legislatia in vigoare;
Capacitati de organizare si prioritizare a sarcinilor, orientare spre rezultate;
Capacitati de comunicare si relationare specifice activitatii;
Onestitate, responsabilitate;
Meticulozitate, acuratete si atentie la detalii;
Disponibilitate la program prelungit si in schimburi;
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Organizeaza si coordoneaza procesul de productie prefabricate beton
Planifica productia zilnic , pe schimburi , in functie de comenzile de produse
Intocmeste rapoartele de productie si coordoneaza aprovizionarea cu materii prime
Urmareste respectarea planului calitatii si identifica eventualele neconformitati
Urmareste planul de mentenanta al utilajelor tehnologice din productie
Asigură comunicarea cu partenerii şi respectarea obligaţiilor contractuale care decurg din acordurile de parteneriat;
Fabrica se afla in loc. MARASESTI - DOAGA !

Salariu motivant in functie de rezultate
Decontare transport sau masina de servici

SC Symmetrica SRL lider national in productia de prefabricate vibropresate din beton si a echipamentelor, utilajelor automatizate necesare productiei prefabricatelor destinate constructiilor civile si industriale.

SEF PRODUCTIE fabrica prefabricate beton Focsani  -  SC SYMMETRICA SRL