Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 28 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Sef magazin

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

- Minim 2 ani experienta intr-un post similar
- Excelente abilitati de conducere si coordonare a unei echipe
- Orientare catre rezultate
- Foarte bune abilitati de organizare a resurselor, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp
- Capabilitatea de a lucra independent, dar si in echipa
- Excelente abilitati de comunicare (verbal si scris)
-Foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
-Atentie crescuta la detalii si atentie distributiva;
-Bune cunostiinte de operare PC,cunoaterea soft-ului Senior contituie un avantaj

Descrierea jobului

-Gestioneaza intreaga problematica administrativa, comerciala, financiara si de personal a magazinului de care raspunde;
-Organizeaza si coordoneaza activitatea din magazin precum si intreaga echipa aferenta acestuia;
-Ofera suport subalternilor si le suplineste prezenta la nevoie;
-Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza si este responsabil de prezentarea si intretinerea acestora;
-Supervizeaza efectuarea corecta a contabilitatii primare din magazin si participa la efectuarea inventarelor periodice;
-Reprezinta firma in fata autoritatilor locale.
-Comunica eficient orice problema intampinata superiorului direct.

Nicoro Trading este o companie romaneasca cu traditie, infiintata in anul 1994 a carei activitate este destinata exclusiv vanzarii si promovarii jucariilor.
De peste doua decenii, Nicoro Trading a reusit sa aduca pe piata din Romania unele dintre cele mai cunoscute marci de jucarii pentru copii din lume.
Cu o gama diversificata de peste 2000 de modele de jucarii, Nicoro Trading continua sa fie printre cele mai dinamice firme de pe piata. Gama noastra de jucarii este actualizata cu zeci de modele in fiecare an. De fiecare data reusim sa cream produse noi si accesibile care sa stimuleze creativitatea celor mici.

Sef magazin  -  NICORO TRADING