Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Sef Magazin / Vanzator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • persoana cu abilitati de promovare si vanzare a produselor,
  • abilitati dezvoltate de consiliere a clientilor, comunicare, persuasiune, relationare cu clientii in diverse situatii
  • persoana iubitoare de animale, cu minime cunostinte de ingrijire a animalelor
  • spirit activ, dornic sa se implice, integra si corecta, cu orientare pe rezultate
  • abilitati de auto-organizare, atentie distributiva, usurinta in retinerea detaliilor, rezistenta la stres
  • disponibilitate pentru lucrul in program prelungit
  • experienta intr-un post similar, in lucrul cu numerar si gestiune, constituie un avantaj!

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor din magazin (mancare si accesorii, animale vii);
- consilierea profesionista a clientilor pe parcursul vizitei lor in magazin;
- ingrijirea animalelor vii din magazin, atentie pentru sanatatea lor;
- aranjarea corespunzatoare pe raft si intretinerea produselor;
- preintampinarea si solutionarea obiectiilor clientilor;
- asigurarea disponibilitatii produselor in magazin prin aprovizionarea conform necesarului;
- pastrarea curateniei in magazin;
- vanzarea prin program de contabilitate, cu casa de marcat si scaner;
- gestiunea de marfa, raspundere pentru bunurile din magazin.

Clientul nostru este compania SUPER ZOO - pet shop care comercializeaza intreaga gama de produse pentru iubitorii de animale.
Super Zoo este cea mai mare si de succes retea de magazine din regiunea centrala si est-europeana, in Romania magazinele fiind nou deschise in incinta Braila Mall si Aurora Buzau Mall.

Expirat
Sef Magazin / Vanzator  -  HR TIME

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles