Sef magazin si lucrator comercial echipamente sport

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti energic/a si ambitios/oasa, te pasioneaza sportul, ai experienta in vanzari, iti place sa comunici, sa interactionezi cu oamenii si ai vrea sa reprezinti un brand sportiv renumit, alatura-te echipei noastre ce isi va desfasura activitatea In cea mai cool locatie din Constanta!

Descrierea jobului

  • Asigura vanzarea produselor proprii si suport clienti in showroom
  • Insusirea gamei de produse
  • Intocmirea documentelor de vanzare
  • Decorarea magazinului
  • Pregatirea comenzilor primite online

Suntem o companie tânără înființată în 2018 care într-un timp foarte scurt a reușit să devină apreciată ca un partener de nădejde pentru livrarea de echipament sportiv. Încă de la înființare firma a devenit partenerul oficial al producătorului spaniol de echipamente sportive JOMA. Suntem principalul distribuitor de echipamente sportive JOMA pentru regiunea de SE a României.
Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos