Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Sef magazin Accesorii nunta

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Bune abilitati de organizare
- Spirit de initiativa dezvoltat
- Bune abilitati de comunicare
- Atitudine orientata catre client
- Cunostinte operare PC – Pachet Office
- Persoana serioasa, dinamica, sociabila si optimista;
- Tinuta si prezenta impecabila

Descrierea jobului

- consilierea clientilor; informarea lor asupra produselor, preturilor, promotiilor din magazin, etc.;
- imbunatatirea imaginii firmei prin instruirea si motivarea echipei de vanzari;
- solicitarea necesarului de produse care trebuie livrate din depozit;
- incasarea contravalorii produselor si emiterea de bon fiscal/factura;
- relationarea cu clientii magazinelor, cresterea numarului de clienti si urmarirea actualizarii bazei de date cu clientii;
- receptia marfii primite, intocmirea la timp a diferitelor acte si rapoarte;
- depistarea neregulilor din magazin si rezolvarea prompta a acestora;
- implicare in promovarea produselor;
- raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor.

ORAR: Luni-Vineri 11:00-19:00
Activitatea se va desfasura in Cluj-Napoca, zona centrala

BENEFICII:
-oportunitate de angajare intr-o companie stabila.
-pachet de beneficii raportat la performanta, posibilitate avansare.

Indigo Group - Companie cu capital autohton, infiintat in 2008, cu 3 magazine in Romania si peste 30 de angajati
Distribuitor sticle si borcane pentru marturii (si nu numai).
Distribuitor national de invitatii si accesorii nunta.

Expirat
Sef magazin Accesorii nunta  -  SC ENETHA SRL