Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 19 Mai 2017 | Expiră 23 Mai 2017

Sef Magazin / Shop Manager / Director Magazin

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana dinamica, responsabila, orientata catre oameni si indeplinesti urmatoarele cerinte:
• Minim 2- 3 ani experienta in vanzari directe;
• Experienta intr-o pozitie similara/in coordonarea unei echipe de lucru reprezinta un avantaj;
• Capacitate de coordonare si motivare a unei echipe;
• Foarte bune abilitati de organizare, control si un bun management al timpului;
• Abilitati de comunicare excelente, tact, diplomatie;
• Prezenta de spirit, flexibilitate;
• Orientare catre client, spre performanta si dorinta permanenta de dezvoltare profesionala;
• Limba engleza nivel conversational minim la nivel mediu.

Descrierea jobului

• Coordoneaza, consiliaza, evalueaza si motiveaza echipa din magazin;
• Implementeaza in magazin strategia de vanzari a companiei si campaniile de Marketing direct;
• Asigura receptia marfii in magazin si controlul stocului de marfa;
• Coordoneaza activitatile de merchandising din zona magazinului;
• Are activitati de vanzare directa, operare casa de marcat, contabilitate primara;
•Este responsabil de atingerea target-ului la nivel de magazin, individual si al echipei;
• Propune si implementeaza solutii pentru optimizarea activitatilor de vanzare in magazin, customer service, fidelizarea clientilor, cresterea targetului comercial;
• Solutioneaza amiabil si cu tact relatiile cu clientii din magazin;
• Intocmeste analize si rapoarte specifice;
Se ofera:
• Salariul net de 2200 – maxim 2500 lei, in functie de nivelul de experienta si performante si pe baza rezultatelor obtinute;
• Asigurare medicala privata - Regina Maria - Pachet Profesional;
• Comision din vanzari;
• Training intern;
• Discount de 20% la achizitionarea oricarui produs din magazinele Germag.

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda.Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!

Expirat
Sef Magazin / Shop Manager / Director Magazin  -  SC GERMAG TREND SRL