SEF LABORATOR

SC Sarcom SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii superioare profil chimie
- Minim 2 ani intr-un loc de munca similar
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Spirit analitic, perseverenta si flexibilitate;
- Atitudine orientata catre rezultate si catre client;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Atitudine proactiva, pozitiva, dinamica, inovativa.

Descrierea jobului

- Coordonează si verifica activitatea din cadrul laboratorului stabilind sarcinile concrete, responsabilităţile fiecărui angajat şi realizarea acestora;
- Supraveghează efectuarea încercărilor şi concordanţa metodelor folosite cu procedurile aprobate;
- Efectuează toate calculele necesare şi interpretează rezultatele obţinute;
- Asigură instruirea personalului laboratorului pentru efectuarea încercărilor;
- Analizeaza rezultatele incercarilor si semneaza documentele intocmite in cadrul laboratorului.

Beneficii: tichete de masa, decontare transport

SC Sarcom SRL are ca obiect de activitate fabricarea de lacuri si vopsele. Avand multi ani de experienta in domeniul productiei de lacuri si vopsele, Sarcom srl este intre primii 6 producatori de lacuri si vopsele din Romania. SC Sarcom SRL produce sub marcile Sticky si Coral o gama larga de produse: lavabile, vopsele, grunduri, lacuri, diluanti, adezivi, tencuieli decorative, coloranti.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022