Sef ferma

SAGEM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, medic veterinar sau inginer zootehnist;
  • Experiență relevantă în coordonarea echipelor și în activitatea de creștere a păsăril;
  • Capacități de comunicare cu alte persoane din fluxul de producție, și personalul din cadrul autorităților de control;
  • Capacitatea de a lucra cooperant și flexibil într-o echipa;
  • Competențe lingvistice în limba română si limba engleză nivel B2.

Descrierea jobului

  • Organizează și răspunde de întreaga activitate desfășurată în cadrul fermei de creștere a puilor de carne;
  • Urmărește desfășurarea corespunzătoare a activității sanitar-veterinare specifice în cadrul fermelor de creștere a păsărilor;
  • Planifică, implementează și urmărește menținerea standardelor de biosecuritate în fermele de creștere a păsărilor;
  • Estimează corect consumurile de materii prime si materiale precum si prețurile de achiziție a acestora;
  • Participă la emiterea revizuirea, completarea si implementarea la nivelul fermelor a procedurilor de lucru ce țin de calitatea și siguranţa păsărilor și biosecuritatea fermelor,
  • Supervizează activitatea angajaților din subordinea directă si gestionează performanța echipei.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri de performanță;
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională;Alte tipuri de beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare/oferte de angajare.

Grupul de Firme Safir este o afacere de familie cu capital 100% românesc, cu o tradiţie în activitate de peste 30 de ani. În această perioadă afacerea s-a dezvoltat ca un lanţ de producţie integrat care include o fabrică de nutreţuri, 4 ferme proprii pentru pui cu creştere normală şi lentă (singurul pui cu standard de creştere Beter Leven 1* din România), un abator de păsări şi o fabrică de prelucrare cu produse din carne de pui (100% carne de pui şi condimente naturale). https://www.safir.ro/

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos