Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

SEF FERMA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AliRa Recruitment recruteaza pentru clientul sau, companie straina care activeaza in zona de zootehnie, productie si procesare in centrul tarii, o pozitie de Sef Ferma Zootehnica.

Profil candidat: ​

· absolvent de studii zootehnice sau medicina veterinara;

· minim 3 ani experienta similara;

· experienta in ferma de vaci reprezinta un avantaj;

· permis de conducere categorie B.

Aptitudini si abilitati:

· Competente tehnice si administrative;

· Capacitate organizatorica;

· Capacitatea de coordonare echipa;

· Determinare si atitudine constructiva;

· Rigurozitate si responsabilitate;

· Capacitate de invatare rapida.

Descrierea jobului

· Conduce si coordoneaza activitatile din ferma : inmultirea, cresterea, întreținerea și transportul de animale;
· Coordoneaza activitatile dpdv agronomic pe suprafata vegetala de pasune si cultura furajera;
· Asigura relatia cu autoritatile statului, DSV, APIA, etc;
· Planifica si implementeaza politici si proceduri specifice in vederea asigurarii profitabilitatii, a conformitatii cu reglementările locale si cu instructiunile interne ale companiei;
· Asigura normele de productie si depozitare in vederea cresterii productivitatii;
· Pregateste programele de crestere sau incubatie bazate pe instalațiile și echipamentele disponibile;
· Inspecteaza instalațiile și echipamentele fermei in vederea asigurarii conformitatii cu standardele sanitare in vigoare si in vederea determinarii activitatii de mentenanta si reparatii echipamente;
· Examineaza medical efectivele de animale impreuna cu medical veterinar coloborator;
· Intocmeste rapoarte specifice de activitate.

Pachet beneficii:

- pachet salarial competitiv;
- asigurarea cheltuielilor de cazare si utilitatilor privind relocarea-daca este cazul;
- instrumente de lucru: masina, telefon, laptop
- alte beneficii.

AliRa Recruitment is a Recruiting and Executive Search company with focus on agribusiness sector.

Expirat
SEF FERMA  -  ALIRA RECRUITMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles