Sef echipa montaj

Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu studii tehnice si cu experienta in domeniu
Cunostinte desen tehnic
Vorbitor bun de limba engleza
Experienta anterioara ca sef de echipa / atelier / sectie / montaj
Experienta anterioara in coordonarea unei echipe
Foarte bune abilitati de organizare, planificare si coordonare activitate
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Foarte buna capacitate de analiza si sinteza
Atitudine pozitiva
Persoana dinamica, ordonata, proactiva, pregatita pentru asumarea responsabilitatilor
Corectitudine, seriozitate si punctualitate
Cunostinte de operare PC (Word, Excel)
Capacitate de lucru in echipa
Disponibilitate de a calatorii

Descrierea jobului

Coordonarea montajului cu scopul de a indeplini programul de instalare:
- Intocmeste si actualizeaza programul de montaj
- Coordoneaza livrarile de produse
- Initiaza, organizeaza, coordoneaza, supervizeaza montajul
- Stabileste pentru fiecare persoana subordonata sarcinile zilnice de serviciu
- Ia masuri pentru eliminarea stagnarilor si eficientizarea activitatii
- Verifica neconformitatile, analizeaza cauzele care le determina si ia masuri in vederea eliminarii acestora.
- Face propuneri de imbunatatire a activitatii
- Efectueaza instructajul de PM si PSI la personalul direct subordonat

Firma ce se ocupa cu proiectarea si productia de vitrine muzeale, reprezentanta unei firme germane de top. Cautam o persoana cu experienta in coordonarea unei echipe de muncitori, disponibila pentru deplasari in strainatate.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos