Sef echipa Beius

LEONI WIRING SYSTEMS ARAD SRL 7 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Liceu
  • Experienta de cel putin 6 luni in coordonarea unei echipe
  • Spirit de echipa
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Abilitati de setare a parametrilor aferenti echipamentelor
  • Cunostinte de a utiliza echipamente de lipire si cositorire
  • Cunostinte de limba engleza – intelegere/vorbire
  • Cunostinţe PC: MS Office, utilizare diverse aplicatii specifice Leoni (Fors, etc.)
  • Flexibilitate si mobilitate.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza echipa si activitatile acesteia
  • Controleaza si supervizeaza toate echipamentele, materialele si personalul din aria de lucru
  • Stabileste obiective de performanta pentru echipa din subordine (ex: Eficienta, calitate, curatenie etc.)
  • Incurajeaza munca in echipa si imbunatatirea continua a acesteia
  • Cunoaste si respecta standardele de calitate si instructiunile de lucru
  • Sesizeaza defectele aparute la echipamente si acorda suportul necesar catre echipa Departamentului Serviciu Tehnic.

LEONI este un furnizor global de produse si solutii pentru gestionarea energiei si a datelor in sectorul auto si alte industrii. Lantul valoric cuprinde fire, fibre optice, cabluri standardizate, cabluri speciale si componente aferente realizate prin intermediul sistemelor de cablare dezvoltate la comanda, precum și servicii. In calitate de partener de inovatie si furnizor de solutii, LEONI isi sustine clientii cu dezvoltare accentuata si expertiza in sisteme. Grupul de companii listat pe piata arede angajati in 30 de tari, generand vanzari consolidate in valoare de miliarde euro in 2020.
Cautam persoane ca tine.
LEONI proceseaza datele dumneavoastra intr-un sistem informatic care este consecvent in cadrul companiei si care utilizeaza furnizori externi. Prin trimiterea aplicatiei dumneavostra, sunteti de acord cu aceasta procedura. LEONI asigura respectarea protectiei datelor.
*Oamenii de toate genurile sunt tratati in mod egal; Pentru simplificare lingvistica si o mai buna intelegere, in text se foloseste doar forma masculina.
BEI000015
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.