Sef Depozit

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
  • Bune cunostinte de utilizare PC (Microsoft Office, aplicatii informatice specifice desfasurarii activitatii);
  • Abilitati de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor;
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism;
  • Capacitate de a rezolva probleme si situatii nou aparute;
  • Spirit de observatie si atentie la detalii.

Descrierea jobului

  • Identifica metode de imbunatatire a fluxului operational;
  • Implementeaza si respecta procedurile interne ale companiei;
  • Monitorizeaza starea tehnica a utilajelor din cadrul depozitului;
  • Raspunde de pregatirea si coordonarea inventarelor;
  • Se implica activ in procesul de vanzare;
  • Asigura bunul mers al fluxului de intrari/iesiri marfuri din depozit, respectand regulile interne si legislatia in vigoare;
  • Asigura si coordoneaza intocmirea comenzilor de livrare respectand termenele si modalitatile de livrare a acestora;
  • Organizeaza, coordoneaza si evalueaza activitatea personalului din depozit (Gestionar, Manipulanti, Consilieri Clienti, Stivuitoristi, Soferi).

Companie cu o prezenta activa la nivel national, lider in domeniul ei de activitate.
Publicat 14 Sept. 2022 Reactualizat 12 Oct. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.