Sef depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii/superioare preferabil tehnice sau economice;
  • Experiență de coordonare echipe, de prefarat în domeniul logistic;
  • Cunoștințe legate de sistemele asociate lanțului de distribuție –aprovizionare (depozitare, transport, distribuție);
  • Atitudine proactivă și gândire strategică;
  • Abilități manageriale, de comunicare, negociere, organizare, planificare și control, orientare către rezultate;
  • Abilități crescute de lucru în Pachetul MsOffice.

Descrierea jobului

  • Coordonează și supervizează întreaga activitate a depozitului (recepție, manipulare, depozitare, stocare, aranjare marfă în depozit, picking, ambalare, inventariere etc);
  • Participă la diferite proiecte lansate de către departamentul de logistică;
  • Proiectează planul de îmbunătățire a proceselor logistice în cazul depozitului în concordanță cu obiectivele dorite.

Beneficii oferite:
  • pachet salarial atractiv;
  • bonuri de masă;
  • abonament medical la clinică privată de sănătate;
  • posibilitatea dezvoltării personale și profesionale (+ traininguri) în cadrul unei companii în plină dezvoltare;
  • Bookster;
  • 7card.

Autonet Import România este furnizorul numărul unu de produse și servicii destinate profesioniștilor din domeniul auto din țara noastră. Echipa este elementul principal al succesului companiei, astfel că dezvoltarea profesională și personală a reprezentat mereu o prioritate pentru Autonet Import. De aceea, compania fondată acum 25 de ani, înregistrează o cifră de afaceri de peste 300 de milioane de euro, cu o echipă de 1300 de angajați și un portofoliu care include peste 200 de mărci.

Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos