Sef depozit

Stanleybet - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii medii (preferabil profil economic);
Cursuri de pregatire (legislatie, gestiune stocuri) - prezinta avantaj;
Experienta in a opera/efectua tranzactii intre gestiuni;
Cunostinte de operare PC (MS Office / Excel);
Atentie distributiva; Adaptare la schimbare; Timp de reactie bun;
Orientare catre obtinererea de rezultate;
Comunicare si lucru in echipa;
Initiativa;
Persoana organizata, responsabila.

Descrierea jobului

Organizarea depozitului si receptia produselor calitativ si cantitativ;
Gestionarea stocurilor cat si a documentelor specifice;
Efectueaza activitati specifice de gestiune: intrari/iesiri, transferuri, livrari, retururi;
Participa la activitati de manipulare a marfii in depozit;
Inregistrarea documentelor in sistemul informatic;
Participa la inventarul stocului de marfa;
Ajuta la descarcarea marfii in depozit si efectueaza receptia cantitativa si calitativa;
Stabileste modul de organizare si functionare al proiectelor in cadrul depozitului, tinand cont de cerintele legale si necesitatile companiei;
Stabileste si implementeaza regulile de depozitare, manipulare si procedurile de lucru;
Propune masuri pentru optimizarea proceslor in logistica;
Asigura conditii si resurse necesare pentru inventarierea periodica;
Are o preocupare permanenta de optimizare a spatiilor de depozitare si reducere a cheltuielilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix, contract perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Pachet ervicii medicale;
- Training de specialitate;
- Oportunitati de avansare;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos