Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

SEF DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In cadrul punctului de lucru Sindrilita, suntem in cautarea unui coleg pentru coordonarea activitatii de gestiune depozit!

In cazul in care ai bune abilitati de organizare si comunicare, detii experienta in actvitatea de coordonare a unei echipe si ai mai activat pe o pozitie similara, asteptam cu interes candidatura ta!

Sa nu uitam:

-trebuie sa detii in mod obligatoriu permis de conducere categoria B;

-poti avea un avantaj inaintea altor candidati, in cazul in care cunosti limba maghiara sau detii autorizatie ISCIR pentru exercitarea ocupatiei de stivuitorist.

Descrierea jobului

Principalele responsabiliti sunt:

- supravegherea si coordonarea activitatii personalului din depozit (sefi tura, stivuitoristi, manipulanti);

-supravegherea si verificarea depozitarii corecte a marfurilor, in conformitate cu specificatiile tehnice ale acestora;

-mentinerea concordantei intre stocul scriptic si cel faptic;

-organizarea inventarelor si supravegherea corectitudinii acestora;

-intocmirea proceselor-verbale de receptie calitativa a marfurilor;

-verificarea marfurilor returnate, respectiv identificarea motivelor de retur;

-coordonarea intretinerii si reparatiilor utilajelor necesare desfasurarii activitatii zilnice din cadrul depozitului.

S.C. MASTERPLAST ROMANIA SRL , face parte din Grupul Masterplast, unul dintre cei mai mari producatori si distribuitori de materiale de constructii destinate izolatiilor din Europa Centrala si de Rasarit.

Expirat
SEF DEPOZIT  -  Masterplast Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles