de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 02 Apr 2019

SEF DEPOZIT GILAU CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoanǎ organizatǎ, cu bune abilităţi de planificare, inițiativa, dorințǎ de ȋmbunǎtǎțire a proceselor;
Studii medii si experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
Bune abilitati de comunicare;
Cunostinte bune de operare MS OFFICE;
Atestat ISCIR pentru motostivuitor, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigura gestiunea stocului de marfa;
Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
Efectueaza inventarul stocului de marfa conform procedurilor;
Inregistreaza si actualizeaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
Intocmeste fisele de magazie si emite avize de expeditie;
Achizitioneaza materialele necesare depozitului;
Se asigura de incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta pentru oameni si marfa descarcata;
Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
Intretinerea stocului;
Consilierea clientilor in vanzarea de la depozit.

Beneficii:
Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
Salariu fix+bonusuri.

Companie specializata in distributia articolelor din piatra naturala, una din principalele jucatoare la nivel national.
Depozitul se afla in localitatea Gilau langa conexiunea cu autostrada.

Expirat
SEF DEPOZIT GILAU CLUJ  -  CHIS & CHIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles