Publicat 02 Mar 2020 | Reactualizat 27 Apr 2020 | Expiră 02 Mai 2020

Sef depozit / gestionari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

  • ​Esti o persoana cu experienta in domeniu
  • Esti capabil(a) sa coordonezi si sa motivezi o echipa (gestionari si stivuitoristi)
  • Esti dispus(a) sa lucrezi intr-un program flexibil
  • Ai studii superioare sau postliceale si vrei sa inveti lucruri noi
  • Iti place sa lucrezi organizat
  • Vorbesti bine limba romana si limba maghiara
  • Ai utilizat un sistem ERP si/sau WMS si stii bine Excel
  • Esti dispus(a) sa lucrezi in localitatea Tusnadu Nou

Descrierea jobului

Ce ar urmа sa faci:

  • Sa orgаnizezi/coordonеzi аctivitatile dе rеceptie mаterii primе –> prеdare matеrii primе in productie &ndаsh;> receptie аpа minerala –> incarcare/livrare apa minerala
  • Sa delegi sarcinile specifice de functionare al unui depozit
  • Sa organizezi si sa pregatesti depozitul pentru inventariere
  • Sa oferi suport colegiilor in utilizarea sistemului ERP
  • Sa pregatesti rapoarte si sa propui solutii

Descrierea companiei

Ce oferim?

Suntem Apemin Tusnad, o echipa de oameni deschisi la minte, ne intelegem bine si ne pasa de ceea ce facem. Tinem la oamenii cu si pentru care lucram. Tinem la calitatea produselor noastre. Tinem la a construi sanatos. Facem mai mult decat vorbim. Invatam de la cei mai buni si ne bazam pe oameni si tehnologie. Aici gasesti colegi cu care poti lucra usor si poti promova atunci cand esti pregatit(a). Noi suntem punctuali si disciplinati, ceea ce te va ajuta sa iti faci treaba bine si la timp.

Spune-ne cine esti si ce ai facut. Abia asteptam sa ne cunoastem.

Expirat
Sef depozit / gestionari  -  Apemin Tusnad SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles