Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

SEF DEPOZIT BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;
- experienta minim 2 ani pe un post asemanator;
- cunostinte de gestiune si administrare;
- cunostinte PC ( Word, Excel, Internet)
- bune abilitati de planificare, organizare, coordonare;

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului;
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
- Raspunde de aprovizionarea depozitului;
- Expediaza marfa catre clienti;
- Organizeaza personalul in vederea desfasurarii optime a activitatilor zilnice;
- Evalueaza personalul din subordine;
- Asigura gestiunea stocului de marfa in baza documentelor de intrare/iesire;
- Tine evidenta si controleaza toate actele insotitoare ale marfurilor care intra sau ies din gestiune;
- Inventariaza periodic stocurile de marfa existente in depozit;
- Raspunde de integritatea patrimoniului incredintat;

Societate infiintata in 1994 avand ca obiect de activitate productia de mobilier din PAL melaminat de serie mare, RUS SAVITAR este ca marime al doilea producator pe acest segment din Romania. Unitatea de productie a fabricii RUS SAVITAR este dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei, cu o capacitate totala de productie de 18000 de garnituri de mobilier pe luna, activitatea de productie desfasurandu-se pe o suprafata de 100000 mp, unitatea de productie aflandu-se in localitatea Dudestii Noi, la 15 km de Timisoara.  CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine cu suprafete cuprinse intre 1000 si 4500 mp deschise orase precum: Arad, Bistrita, Brasov, Bucuresti, Buzau, Cluj Napoca, Constanta, Deva, Oradea, Piatra Neamt, Pitesti, Ramnicu Valcea, Sibiu, Slatina, Suceava, Targu Jiu, Timisoara. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.mobilacasarusu.ro

Expirat
SEF DEPOZIT BUCURESTI  -  Casa Rusu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles