ȘEF DEPARTAMENT

CONFIDENTIAL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare
- experienta minim 3 ani pe un post similar
- abilitati de leadership
- cunostinte operare PC (pachet Office)
- abilitati de a coordona si a lucra in echipa
- abilitati de management departamental
- constiinciozitate, punctualitate, respect si atitudine deschisa fata de clienti

Descrierea jobului

- respectarea si implementare procedurilor
- implementarea campaniilor
- coordonarea si evaluarea echipei din subordine
- participarea alaturi de Responsabilul de Achizitie la definirea sortimentului de produse si urmareste procesul de aprovizionare
- Planificarea, organizarea si controlul activitatilor zilnice pentru atingerea obiectivelor si viziunii societatii
- Planificarea si coordonarea inventarelor
- Capacitatea de a munci in echipa
- Capacitatea de a lua decizii
- Persoana de incredere
- Program de lucru in ture (5 zile lucratoare – 2 zile libere)

Venitul lunar este alcătuit din:
- salariu fix: 4000 lei NET
- prime lunare în funcție de realizări: 2000 lei NET
- tichete de masă: 400 lei

Brand de renume, cu o vechime de 20 de ani, care activează în domeniul comercializării unei game bogate de produse de bricolaj, cu viziune de dezvoltare a numarului de magazine in Romania, recrutăm ȘEFI DEPARTAMENTE pentru magazinul din Ploiești.
Publicat 10 nov. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos