Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Sef Departament Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare - economice, marketing, management.
Abilitatea de a utiliza programe informatice si de a lucra la proiecte multiple, de gestionare a problemelor in vederea atingerii obiectivului final, la termene limita;
Competeţe de delegare şi previzionare;
Abilităţi de negociere, diplomaţie, toleranţă;
Capacitate de analiză şi sinteză;
Rezistenţă la efort şi stres;
Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
Experienta in domeniul FEROVIAR constitue avantaj;

Descrierea jobului

Relaţiile:
Ierarhice (control, îndrumare, posturi supervizate):
se subordonează: Directorului General
are în subordine: Managerul de Achiziţii, Responsabilul de Vânzări, Responsabilul de Marketing

I.Descrierea postului
Scopul general al postului:
Coordonarea şi dezvoltarea activităţilor specifice domeniului său de acţiune (achiziţii, vânzări, marketing,) având ca principal scop valorificarea maximă a potenţialului firmei.

Obiectivele postului:
Coordonarea şi administrarea activităţii de achiziţionare a materialelor şi a altor produse necesare desfăşurării activităţii societăţii, în conformitate cu bugetul alocat acestei activităţi şi cu politicile firmei.
Monitorizarea permanentă a pieţei şi a concurenţei şi elaborarea strategiei eficiente de menţinere a poziţiei pe piaţă.
Dezvoltarea strategiei de relaţionare cu furnizorii interni şi externi.
Raspunde de activitatea personalului aflat in subordine.

Suntem o societate de productie de componente pentru infrastructura caii ferate care executa si lucrari de Constructii Montaj pe calea ferata.

Expirat
Sef Departament Comercial  -  SPIACT CRAIOVA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles