Publicat 13 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 13 Feb 2019

SEF DE SCHIMB in PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană entuziastă, organizată, axată pe dezvoltare profesională și personală continuă și te simti excelent într-un mediu de lucru profesionist, te inviăm să te alături echipei noastre!

Conditii:

-Studii : liceu / studii superioare - reprezinta avantaj in industrializarea lemnului
-Experiență de lucru de minim 2 ani în organizarea activității de productie
-Experienta în activitatea de conducere si coordonare a personalului
-Cunoștințe PC – Microsoft office _ Excel si Word
-Bun organizator, capacitate de a lua decizii, atitudine de conducator

Descrierea jobului

Responsabilități:

-Coordonează activitatea de producție pe un schimb de productie
-Coordonează personalul din subordine pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii de productie
-Supervizeaza activitatea angajatilor din schimb, astfel incat fiecare dintre acestia sa-si indeplineasca atributiile postului;
-Gestionează datele și întocmește rapoarte/grafice, privind realizarile zilnice, conform cerințelor si a normelor interne, solicitate cu privire la activitatea de productie;
-Verifica continuu productia corespunzătoare: calitativ si cantitativ

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv, bonusuri trimestriale, tichete de masă
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa tânară și dinamică
- Mediu de lucru profesionist

Societate Poloneza cu profil de industrializarea lemnului, cu sediul in mun. Onesti, jud. Bacau.
Barlinek Romania SA face parte din Group Barlinek Polonia - unul dintre marii producatori de parchet natural din lemn.
Produsele firmei sunt exportate in peste 30 de tari.

Expirat
SEF DE SCHIMB in PRODUCTIE  -  BARLINEK ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles