Sef de Schimb, departament Productie - Targu Mures

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre fiind deschis oportunitatii pe care ti-o oferim! Asteptam cu interes sa te cunoastem daca indeplinesti urmatoarele cerinte:
  • Orientare spre client
  • Orientare spre rezultate
  • Abilitati dezvoltate de comunicare
  • Abilitatea de planificare, organizare si coordonare
  • Cunostinte bune de operare PC (MS Office : Word, Excel, PPT, Windows)

Descrierea jobului

Pozitia face parte din departamentul de Productie si presupune urmatoarele responsabilitati:
  • Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea de productie a intregului schimb pentru atingerea obiectivelor departamentului de productie
  • Este responsabil/a de intregul flux de productie de la preluare materie prima pana la predare produs finit
  • Supervizeaza modul in care personalul din subordine respecta instructiunile tehnice de folosire a echipamentelor de productie
  • Este suport direct al sefului de sectie in organizarea tuturor activitatilor si a echipelor de operatori din cadrul sectiei.
Noi iti oferim:
  • Transport gratuit
  • Tichete de masă
  • Bonus lunar de performanță
  • Bonuri cadou de sarbatori
  • Bonus de fidelitate
  • Al 13-lea salariu
  • Abonament medical
  • Ore suplimentare platite cu 200%
  • Posibilități de dezvoltare profesionala

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare. Cu timpul activitatea de productie s-a extins si s-a diversificat, in prezent producand peste 500 tipuri de produse pentru industria auto si nu numai. Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto. Angajatii nostri, calificati si dedicati se confrunta cu multe provocari noi, cu scopul de a atinge obiectivul nostru comun, acela de a obtine o pozitie de lider pe piata internationala. Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos