Publicat 09 Ian 2017 | Reactualizat 16 Ian 2017 | Expiră 09 Feb 2017

ȘEF DE SALĂ ÎN TIMIȘOARA

CONFIDENTIAL
1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Societate organizatoare de jocuri de noroc cu dezvoltare dinamică caută șef de sală în Timișoara.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Sprijinirea activităţii şefului regional
• Gestiunea, supravegherea sarcinilor zilnice de funcţionare ale sălilor de joc, asigurarea condiţiilor corespunzătoare funcţionării şi prestării de servicii în mod eficient
• Gestiunea şi motivarea colegilor de sală
• Gestiunea conflictelor interne şi externe, menţinerea legăturii directe cu colegii şi jucătorii
• Păstrarea legăturii cu partenerii, coordinarea şi controlul muncii subantreprenorilor
• Cercetarea pieţei, descoperirea a noi posibilităţi de afacere
• Gestiunea sarcinilor administrative prin luarea în considerare a regulamentului de ordine interioară
• Elaborarea de raporturi şi registre
• Execuţarea campaniilor de marketing
• Cunoaşterea activităţii actuale a societăţii noastre, respectiv prezentarea acesteia în cadrul şedinţelor şi conferinţelor asociaţilor.

Nivel de educaţie, experienţă şi alte competenţe necesare:
• Minim 1 an experienţă în funcţie de conducere
• Absolvent liceu sau învăţământ superior
• Abilităţi excelente de comunicare verbală şi în scris
• Abilităţi excelente de soluţionare a conflictelor
• Cunoaşterea limbii maghiare, engleze constituie avantaj
• Cunoaşterea programului Microsoft Office
• Permis categoria B

Pretenţii personale:
• Preciz, de încredere, discret
• Proactiv, deschis la realizarea unor sarcini noi
• Devontat profesiei, loial faţă de angajator
• Personalitate hotărâtă, dinamică, persuasivă
• Capabil la respectarea termenelor
• Colaborativ, spirit de echipă
• Potrivit pentru munca individuală

Companie de renume în domeniul jocurilor de noroc cu dezvoltare dinamică.

ȘEF DE SALĂ ÎN TIMIȘOARA  -  CONFIDENTIAL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă