SEF DE PROIECT (DESIGN LEADER)

GMAB Consulting SRL 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul mecanic
  • Abilitate de a lucra in echipa
  • Buna gestionare a situatiilor de criza/ buna prioritazare a activitatilor
  • Forta de propunere solutii tehnic
  • Rapiditate si autonomie in realizarea de propuneri si in luarea deciziilor
  • Cunostinte de lb. engleza: nivel avansat

Descrierea jobului

Proiectarea dispozitivelor pentru industria de automobile si dispozitive pentru instalatii automatizate)

Se ofera:
  • Salariu atractiv
  • Contract pe perioada nedeterminata cu norma intreaga
  • Mediu profesional cu oportunitati de dezvoltare in domeniu
  • Prime pentru evenimente fericite (casatorie, nastere)
  • Ajutoare pentru evenimente in familie

TRIMITE CV LA office@gmab.ro, hr@gmab.ro sau la sediul firmei, str.Ecaterina Teodoroiu nr. 16, intre orele 8-16.30.
Informații suplimentare la telefon: 0751.215.635, 0359.401.142, int 103, de luni pana vineri orele 08-16.

GMAB CONSULTING SRL - este o companie care isi desfasoara activitatea in domeniul fabricatiei echipamentelor, liniilor de asamblare si automatizare pentru industria constructiilor.
Publicat 6 Oct. 2022 Expiră 5 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.