Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Sef de productie/atelier in indust. producatoare de Mobilier

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati:
- de organizare
- de planificare
- de conducere
- de comunicare

Omul potrivit este dispus sa se dezvolte o data cu compania, este serios si corect.
Incurajam petrecerea timpului de calitate cu familia, odihna si relaxarea.
Trebuie sa iti placa lucrul cu oamenii, termenele limita si sa iti placa schimbarile deoarece fiecare zi de lucru este unica.

Descrierea jobului

Coordonarea si asigurarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei planificate, in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.
Functionarea corespunzatoare a productiei din punct de vedere tehnic si managerial in conformitate cu politicile si strategia firmei.
Organizarea si coordonarea intregului proces prin elaborarea si aplicare a celor mai bune solutii tehnice si economice.

Oferim:
- salar motivant si la timp,
- bonuri de masa
- telefon de servici
- birou
- masina de servici
- program de luni-vineri fara sambete si duminici lucrate
- decontarea transportului

Descrierea companiei

Suntem o firma noua, dar cu experienta in domeniu.
Suntem producatori de mobilier la comanda, casnic si industrial.
Incercam sa dezvoltam compania sustenabil pentru a ne putea dezvolta constant.

Expirat
Sef de productie/atelier in indust. producatoare de Mobilier  -  Malp Servicii srl