Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Sef de laborator + Laborant

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Responsabil
  • Competent
  • Bun coodronator
  • Bun organizator
  • Dispus la munca in echipa si colaborare

Descrierea jobului

Firma de constructii angajeazа pеntru dеpаrtаmentul laborаtor dе anаlize : sef dе lаborator si lаborant.
Solicitаm personal interesat si dedicаt, cu аptitudini in buna desfasurare a activitatii de intocmire a rapoartelor de productie, a buletinelor de analize, prelevare probe pentru determinari.

Oferim salariu motivant si mediu propice dezvoltarii profesionale si personale intru-un abient placut si sustinut de echipa.

Expirat
Sef de laborator + Laborant  -  Construct Perom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles