Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Sef de echipa

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana cu bune abilitati de comunicare si organizare
  • Meticulos, calm, diplomat
  • Capacitatea de a lucra in conditii de stres mediu
  • Capacitatea de adaptare la modificari ale planului de productie
  • Experienta in gestionarea unei echipe de 10-15 persoane
  • Experienta de lucru cu softuri dedicate planificarii productiei
  • Pregatirea tehnica constituie un avantaj
  • Disponibilitate la munca in doua schimburi
  • Limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Coordonarea unei echipe de max 10 -15 angajati
  • Urmarirea/atingerea indicatorilor de performanta a angajatilor din subordine
  • Urmarirea realizarii la timp productiei conform planului
  • Intermediaza comunicarea dintre management si angajati
  • Urmareste ca angajatii din subordine sa respecte normele de siguranta si securitate in munca
  • Participa activ la proiecte de imbunatatire a fluxului de productie.

European Fabrications este specializata in confectii metalice, componente si produse asamblate destinate sistemelor electro-mecanice si electronice de control.

Expirat
Sef de echipa  -  SC EUROPEAN FABRICATIONS SRL