Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Sef de coloana auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii medii sau superioare tehnice (constituie avantaj)
Experienta anterioara pe un post similar.
Cunostinte tehnice auto.
Capacitatea de a planifica si organiza activitatea echipei si cea specifica postului.
Atitudine pro-activa, orientat spre solutii, rezistenta la stress.
Cunostinte avansate operare PC (pachet Office)

Descrierea jobului

Gestionarea unui numar de 15 masini si 30 de soferi.
Gestionarea consumului de carburant / km parcursi / evidenta planului de mentenanta al ansamblului ( cap tractoremiremorca ).
Mentinerea unei evidente a starii tehnice a masinilor, dosare casco, ITP, etc..
Monitorizarea camioanelor pe perioada stationarii in service.
Tinerea unei evidente si incadrarea in bugetul anual a necesarului de consumabile pentru camioane.
Organizarea activitatii soferilor: program de lucru, zile libere, concedii, pontaje

Descrierea companiei

Full truck loads (FTL)

Mega Trailer Operation (Domestic si EU Transport) Non / Palletized (LTL) (Domestic si EU Transport) Temperatura Controlata & Temperatura Ambientala (Domestic si EU Transport) Supply Chain Services, Transport si Logistica, Delivery Services, General Cargo, Food/Feed FMCG

Website

Industry Logistics and Supply Chain

Expirat
Sef de coloana auto  -  Step One Spedition

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles