de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

SEF BUCATARI, BUCATARI - RESTAURANT ROMANESC

2 posturi

Candidatul ideal

Experiența în bucătărie de minim 3 ani și în conducerea oamenilor; implicare în calitate și în desfășurarea activității;
Bune abilităţi de comunicare si organizatorice;
Persoană optimistă cu valori înalte;
Spirit de iniţiativă, creativitate şi lucru în echipă;
Sociabil, dornic să înveţe lucruri noi;
Responsabil, dă dovadă de seriozitate, punctualitate;
O persoană pozitivă, ponderată, cu atenție distributivă și la detalii.

Descrierea jobului

Absolvent liceu/şcoală profesională de specialitate;
Cunoştinţe avansate de gastronomie romaneasca si internationala, despre noile tendinţe în gastronomie;
Bune cunoştinţe despre normele de igienă în alimentaţia publică;
Să urmărească și să respecte normele igienico-sanitare, normele de protecţia muncii;
Să mențină bucătăria curată și organizată.

Restaurant cu specific romanesc si international, cu o traditie de peste 10 ani pe piata. Locatia organizeaza atat evenimente publice, cat si private.

SEF BUCATARI, BUCATARI - RESTAURANT ROMANESC  -  BUFFALO CLUB SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles