Publicat 04 Mar 2020 | Reactualizat 01 Apr 2020 | Expiră 04 Apr 2020

Sef Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Condidatul ideal este:
- responsabil
- serios
- are experienta anterioara pe acelasi post

Descrierea jobului

Cerinte: experienta anteriara pe acelasi post.

se ofera:
- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionist
- bonusuri la evenimente
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- oportunitati de dezvoltare profesionala
- masa asigurata

Restaurantul Mirage este amplasat intr-o zona verde si linistita, la iesirea vestica a orasului Sebes. O locatie moderna si rafinata unde va puteti bucura de momente alaturi de familie.
va punem la dispozitie o eleganta sala de evenimente care poate gazdui pana la 350 persoane precum si o terasa luminoasa si spatioasa.
Meniul nostru diversificat contine de la preparate traditionale la preparate din bucataria internationala.
Va oferin serviciu de catering iar la pranz un delicios meniu al zilei.

Expirat
Sef Bucatar  -  Sc scuba alex srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles